HaYaT 1 OyUn
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HaYaT 1 OyUn

hayat bir oyunsa.. onu her türlü yaşarız farketmez...! Ayrılmaz 2li -sütLü-püsqüüt-&CiMCiMe..

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

sanalda olsa aşk vardır kimbilir belki gercek olacak belkide bir gidişle yok olucaq

2 posters
YazarMesaj
Diazem
SiTenin PrenSeSi
SiTenin PrenSeSi
Diazem

sanalda olsa aşk vardır kimbilir belki gercek olacak belkide bir gidişle yok olucaq Empty
MesajKonu: sanalda olsa aşk vardır kimbilir belki gercek olacak belkide bir gidişle yok olucaq   sanalda olsa aşk vardır kimbilir belki gercek olacak belkide bir gidişle yok olucaq Icon_minitimePerş. Mart 12, 2009 4:47 pm

sanalda olsa aşk vardır kimbilir belki gercek olacak belkide bir gidişle yok olucaq Tirmaniyorum0wn1nzkızın o akşam canı çok sıkkındır ne yapacağım diye düşünürken bilgisayar başında seslichat sitelerinden birine girer ilk girdiği odada biraz durduktan sonra sakince başka bir odaya gecer açar müziğin sesini derken olduğu odaya biri daha gelir hoşgeldin der aslında kızın pek huyu değildir tanımadığı kişilere selam vermek ama... verir işte içinden gelmiştir yabancı hß der müzikler bi yandan dinlenirken bir yandan da koyu bi sohbet başlar aralarında kimsenin anlamayacğı bi çekimle beraber kız şaşkın erkek kendini o güzel ve koyu sohbetin akışına bırakmıştır.Kız gitmek ister ve >son kez şarqı çalıp çıkarım< der erkekse >sizi bidaha ne zaman görürüm?< sorusu kızı korkutmaya başlar ve >bilmiyorum< der sadece der AMa aslında sohbeti çok hoşuna gitmiştir kızın gidemezde şarqı biter yine bi şarkı yine ve sabaha kadar uzun koyu bi sohbet erkek dayanamas size msn adresimi versem eklermisiniz?der kız aslında şaşırır ve onu msn adresine ekleyip eklememek arasında gider gelir sohbetin başındaqi o sohbet o çekim kızın aklını başından almıştır ve dayanamas ekler bi süre sonra çok iyi iki arkadas olmuşlardır her yerde beraber heran beraberdirler bi süre sonra kız bu çocuktan hoşlanmaya başlaDığını hissetmiştir ne ona söyleyebilir nede başkasına hani der kendine hani tövbe etmiştin no9ldu sana kendine gel ama duyguları mantığını bastırmıştır erkek onu kıskanır olmuş kızınsa o erkek aklından çıkmaz olmuştur öyleki kıskandıklarında birbirlerine askım der sonra sakın yanlış anlama biz arkadasız derlermiş yani kendilerine bile itiraf edemezlermiş ama birbirilerinin aklındanda çıkmazlarmış ne olduysa bi gecede olmuş tesadüfen girdikleri bi chat sitesinde GÖsSDesS nickLi bi kızLa tanışırlar genç erkeği seven kız kıskanmaya başlar ve erkeğe askım deer hep erkekte ona tabi derken yeni tandııkları kızı çok severler hergün yanına giderler kız bu birbirine açılamayan aşıklara öyle şarkılar çalarki bu şarkılar daha çok bağlar asıkları bu ask oyunu gerceğe döner çıkmaya başlar kızla erkek artık dünyanın en mutlu aşıklarıdır.hiç bigün birbrilerini yanlız bırakmazlar birbirini görmeden duymadan hissediolardır.kız ikisini birbirine bağlayan şarkıları çalan kıza dua ediodur ve ve asık kızın bidanesi olmuştur herşeyini paylaşır gösdesiyle uzun bi zaman gectikten sonra sevdiğinin ondan küçük olduğunu öğrenir sevdiğinden ama vazgecmez kız aşık olmuştur çünkü çok seviodur hadi gel öl dese ölecektir kız gösdesine anlatır her ayrılmada barışmada anlatır hatta gösdesi barıştırır çünkü çok seviodur gösdede bidanesini uzun zaman geçer ayrılık rüzgarları eser erkek duysada kızın başkasınla olduğunu arada kız sevdiğini beklemektedir özlemektedir ilk tanıştıkları siteye gitmektedir gelecek umuduyla hatta öyleki bazen her kişiyi sevdiği erkek sanar kızın gösdesi >delirmek üzeresin her gelen kişiyi o sanıosun artıq< desede kız aldıırmaz gösde yanlız bırakmamıştır hiç kızı beraber ağlamışlardır çocuğun yokluğuna derken erkek de dayanamaz içindeki sevgiye gelir gelir gelmesine ama erkek eskisi gibi değildir meleqine,meleqi ise küçüğünü daha çok seviodur aslında küçüğü meleqe deli gibi aşıqtır,meleqide küçüğe ama sürekli kara bulutlar ayrılmaz üstlerinden geceleri rüya olup gelir küçüğü meleqi korkar allahım ona zarar gelmesin bana gelsin o üzülmesin ben üzüleyim der geceleri yatmadan önce çok korkar küçüğüne zarar gelecek diye ve yine ayrılırlar zeyno ve hüssodur bu birbirini seven deli aşıklar ne yaparlarsa yapsınlar birbirini seven ama kavuşamayan gösdemi o zeynonun asqosudur hala... Hala yokluğuna ağlarlar bazen.. Zeyno ameliyat olurken HÜSSO amerikaya gidiyor aralarına artıq saatler değiL kocaman bi sonsuzluk giriyor.KimßiLir ߀Lqide hüso için yeni bi başlangıç zeyno için ise sonu gelmeyecek olan uyku...

2 SINIR ÜLKENİN DİKENLİ TELLERİYİZ DOKUNSAK KANAR ELLERİMİZ
KİMSELERE SÖYLEMEZ GİZLİ GİZLİ SEVERİZ KAVUŞURSAK BİTERİZ BİZ...

GÖSDEM ASKOM SENİ ÇOK SEVİYORUM SEN BENİM CANIMMSIN KARDEŞİMDEN ÖTESİN BİZİM ASK HİKAYEMİZ BİZİM SENLE İLK TANIŞTIĞIMIZDA ÇALDIĞIN O PARÇALARLA BAŞLADI TEŞEKKÜRLER BİDANEM...

KÜÇÜĞÜM BENİM HEP SEVDİM ÖLSEMDE SEVİCEM SENİ (:
Gösdess
Admin
Admin
Gösdess

sanalda olsa aşk vardır kimbilir belki gercek olacak belkide bir gidişle yok olucaq Empty
MesajKonu: Geri: sanalda olsa aşk vardır kimbilir belki gercek olacak belkide bir gidişle yok olucaq   sanalda olsa aşk vardır kimbilir belki gercek olacak belkide bir gidişle yok olucaq Icon_minitimeCuma Mart 13, 2009 5:50 am

bu tanıdık gelio Very Happy

ama bence kıs da erkek te sevdigi için mesaferin etkisi olsada sevdikten sonra yoktur

araya zaman mekan yer uzaklık girsede seven insan bekler uzaklıgın allakası olmas:D

hem bütün ask flimlerin ve masalların sonu güsel bittigi için bu son uymamıs:D
bunun sonuda güsel biticek Very Happy

cimcime sana hıh

nononono
http://hayat1oyun.yetkinforum.com

sanalda olsa aşk vardır kimbilir belki gercek olacak belkide bir gidişle yok olucaq
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» HAYAT YAŞANDIĞI KADAR VARDIR ...
» Gerçek Masallar
» HEPSİ GERÇEK DİYALOGLAR
» TELEFON REHBERİNDEN GERÇEK İSİMLER