HaYaT 1 OyUn
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HaYaT 1 OyUn

hayat bir oyunsa.. onu her türlü yaşarız farketmez...! Ayrılmaz 2li -sütLü-püsqüüt-&CiMCiMe..

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

OnLine ask mektubu herkesin bekliyorum

2 posters
YazarMesaj
KaraMeLLa
-Co Admin -
-Co Admin -
KaraMeLLa

OnLine ask mektubu herkesin bekliyorum Empty
MesajKonu: OnLine ask mektubu herkesin bekliyorum   OnLine ask mektubu herkesin bekliyorum Icon_minitimePerş. Mart 19, 2009 3:40 am

online ask mektubu yazmak hiç bu kadar basit oLmaıstı..!!

Deneyin sonucları yazarsanız sevinirm..!! kalpp

online mektup için tıkla

iste bana cıkan sonuc..))

Alıntı :
Canım Sevgilim sedat;
Bu mektubu sana ev dan yazıyorum..Seni ne kadar sevdiğimi bilemezsin.Eski günlerimizi
unutamıyorum.Seninleyken dinlediğimiz kavusursak biteris şarkısı çalıyor ve ben şuan da o şarkıyı
dinliyorum.Mazimiz geliyor aklıma.Çok üzülüyorum sevgilim..Bana verdiğin sözler,ettiğin yeminler,bir türlü
çıkmıyor aklımdan..Hani bana söylediğin seni cok seviyorum lafı var ya,işte o benim hayatımı değiştirdi.Seninle
geçirdiğim günler geliyor aklıma. 19 yıldır boş yaşamışım.Bana hayatımın en güzel günlerini yaşattın.
Farkında mısın sevgilim? Bugün beni terk edişinin 45. günü.Sana serefsiz diyeceğim ama dilim varmıyor..Diyemiyorum..
Bir gün kahvaltı yaparken kafana şeker kasesini fırlatmıştım.Sen de ani bir
refleksle eğilerek tehlikeyi bertaraf etmiştin ve bana bebişim demiştin.Ama arkasından gelen reçel
kavanozunu hiç hesaba katmamıştın sevgilim.Yüzünden süzülen reçel ile çok tatlıydın.

sedat; Seni her zaman çok sevdim ve sevmeye devam edeceğim.Seni hiçbir zaman unutmayacağım
Ben yalnızca sana bağlı kalacağım (sen başkasının olsan bile) Beni terk ettiğin gün pasta almıştım.
Üzerinde 30 gün içerisinde tüketin yazıyordu. Bugün 45 gün olmuş ve ben o pasta i yedim sevgilim.
Gerisi Allah'a kalmış...Ölürsem seni çok sevdiğimi,senin için dünyayı bile feda edeceğimi unutma.
Bu arada sakın mezarıma gelme!!!

Son olarak; herbişeyimsin sedat
http://www.tazebilgi.net
Gösdess
Admin
Admin
Gösdess

OnLine ask mektubu herkesin bekliyorum Empty
MesajKonu: zuhahaha (:   OnLine ask mektubu herkesin bekliyorum Icon_minitimePerş. Mart 19, 2009 8:02 am

olm ayan sevqilim bak sana mektup yasdım:lavinia:

Alıntı :
Canım Sevgilim OlmayanSevgili;
Bu mektubu sana ef dan yazıyorum..Seni ne kadar sevdiğimi bilemezsin.Eski günlerimizi
unutamıyorum.Seninleyken dinlediğimiz hüzün şarkısı çalıyor ve ben şuan da o şarkıyı
dinliyorum.Mazimiz geliyor aklıma.Çok üzülüyorum sevgilim..Bana verdiğin sözler,ettiğin yeminler,bir türlü
çıkmıyor aklımdan..Hani bana söylediğin Sevgilim lafı var ya,işte o benim hayatımı değiştirdi.Seninle
geçirdiğim günler geliyor aklıma. 19 yıldır boş yaşamışım.Bana hayatımın en güzel günlerini yaşattın.
Farkında mısın sevgilim? Bugün beni terk edişinin 39. günü.Sana o.cocugu pich diyeceğim ama dilim varmıyor..Diyemiyorum..
Bir gün kahvaltı yaparken kafana şeker kasesini fırlatmıştım.Sen de ani bir
refleksle eğilerek tehlikeyi bertaraf etmiştin ve bana sen kendinde misin ? demiştin.Ama arkasından gelen reçel
kavanozunu hiç hesaba katmamıştın sevgilim.Yüzünden süzülen reçel ile çok tatlıydın.

OlmayanSevgili; Seni her zaman çok sevdim ve sevmeye devam edeceğim.Seni hiçbir zaman unutmayacağım
Ben yalnızca sana bağlı kalacağım (sen başkasının olsan bile) Beni terk ettiğin gün Kek almıştım.
Üzerinde 30 gün içerisinde tüketin yazıyordu. Bugün 39 gün olmuş ve ben o Kek i yedim sevgilim.
Gerisi Allah'a kalmış...Ölürsem seni çok sevdiğimi,senin için canımı bile feda edeceğimi unutma.
Bu arada sakın mezarıma gelme!!!

Son olarak; sen olmasanda yanımdasın tesk.. OlmayanSevgili..
http://hayat1oyun.yetkinforum.com

OnLine ask mektubu herkesin bekliyorum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» MeLanKoLi-Alıntı Aşk Mektubu....
» BABASININ DURSUN'A MEKTUBU